Przedszkole Mini College przy ul. Jurajskiej w Kielcach

nowe mini college Jurajska1

Już  powstał kolejny oddział Naukowego Przedszkola Integracyjnego Mini College w Kielcach, przy ulicy Jurajskiej 1, na osiedlu Ślichowice. Przedszkole jest bardzo nowoczesne i wyposażone według najwyższych standardów. Jest zaprojektowane jako placówka dla najmłodszych, co sprawia, że obiekt jest widny, przyjazny niepełnosprawnym i niezwykle bezpieczny. Placówka składa się z trzech dużych i przestronnych sal, które pomieszczą 75 dzieci.  Przewidziano także miejsce na prowadzenie zajęć indywidualnych, specjalistycznych przez wykwalifikowaną kadrę. Do zabawy na świeżym powietrzu będzie zachęcał nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

To nowoczesne przedszkole integracyjne jest ogromną szansą prawidłowego rozwoju wszystkich dzieci, ale przede wszystkim dzieci niepełnosprawnych. Dzięki temu dzieci zdrowe w naturalny sposób będą mogły uczyć się tolerancji, empatii, wrażliwości oraz pomocy innym. Dzieciom z różnymi stopniami niepełnosprawności i orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego zapewnimy wszechstronną pomoc wielu specjalistów w tym logopedy, psychologa czy rehabilitanta. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci z deficytami rozwojowymi, w przedszkolu funkcjonować będzie sala integracji sensorycznej. Dzięki temu będziemy mogli stymulować zaburzone funkcje integracji sensorycznej u dzieci. Placówka będzie współpracować z poradnią psychologiczno- pedagogiczną, co umożliwi stały kontakt ze specjalistami. Równocześnie dzięki podejmowaniu zróżnicowanych działań terapeutycznych, stosowaniu różnorodnych środków i metod pracy będziemy się starać przygotować dzieci niepełnosprawne do samodzielności w dalszym życiu i do sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Każdy oddział Przedszkola Mini College posiada w swojej ofercie edukacyjnej sztandarowy program „Naukowe przedszkole”, realizowany pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Polega on na prowadzeniu cyklicznych zajęć naukowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci będą mogły wykonać mnóstwo eksperymentów i doświadczeń. Przedszkolaki będą mogły poznać podstawowe narzędzia badawcze takie jak: miarka, pipetka, lupa, mikroskop i wiele innych, które z pewnością rozbudzą wyobraźnię najmłodszych.

Przedszkole Mini College proponuje najmłodszym szereg zajęć dodatkowych. Dzieci w przedszkolu będą mogły uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, karate, zajęć z rytmiki, dogoterapii czy zajęć tanecznych. Wszystkie te zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. 

Dane Kontaktowe

Adres: ul. Jurajska 1, 25-640 Kielce

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 730 201 730

Wicedyrektor Przedszkola: Joanna Nowak

Mieięczne opłaty za przedszkole:
czesne - 350,00 zł/miesiąc
wyżywienie - 13,00 zł/dzień
 
icon-pdf Cennik Mini College ul. Jurajska
   

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

© Prywatne przedszkole Kielce Mini College